Praktische info Batibouw 2020
NIEUWE OPENINGSUREN
Om uw bezoek aan de beurs nog beter te maken, zijn de openingsuren van BATIBOUW aangepast:
De beurs is geopend van 10u tot 18u30 in het weekend en van 12u tot 20u30 tijdens de week (Donderdag 5 maart is de beurs open tot 22u30!)
Van zaterdag 29 februari tot en met zondag 08 maart 2020 zwaaien de paleispoorten van Brussels Expo opnieuw open voor de 61ste editie van BATIBOUW, de grootste bouw-, renovatie- en interieurbeurs in België, voor particulieren en professionelen.
Om een aangename en veilige sfeer te garanderen, gelden er specifieke toegangsmaatregelen voor Brussels Expo. We raden bezoekers aan geen rugzak mee te nemen om lange wachtrijen aan de ingang te vermijden.
Registratie ter plaatse in verplicht, het is aan te raden uw ticket op voorhand online aan te kopen.
Met uw badge krijgt u heel wat meer dan alleen dan uw toegang. Met de bijhorende QR-code kunt u gemakkelijk uw contactgegevens doorgeven aan exposanten als u wilt dat zij later contact met u opnemen.
Er zijn 4 mogelijke ingangen:
- Astridhal via de passerelle van parking C
- Paleis 3 (naast metro)
- Paleis 10 (kant van het Atomium)
- Paleis 12 via parking Esplanade
Data
Weekend
10u00 tot 18u30
Weekdagen
12u00 tot 20u30
Nocturne op donderdag 05/03
12u00 tot 22u30